ARAÇ KAPLAMA YARIŞMASI

Yarışmacılar, yetenek ve yaratıcılıklarını, araç ve farklı objeleri vinillerle kaplayarak sergileyecek ve 3 round’dan oluşan yarışmanın sonunda uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından uygulamalarının kalitesine göre değerlendirilecekler.

Yarışmanın kazananı Avrupa, Afrika, Brezilya, Asya ve Meksika’da gerçekleşen Wrap Masters yarışmalarının birincileriyle birlikte World Wrap Master 2022’de yarışmaya hak kazanacak.

8. ARED ÖDÜLLERİ

ARED’in, en yenilikçi endüstriyel reklam uygulamalarını ödüllendirmek amacıyla başlatmış olduğu ve bu yıl 8.si düzenlenecek olan yarışmada, her kategori için jüri tarafından yapılan ön eleme ile belirlenen 3 finalistin dereceleri ve mansiyon ödülü kazananları, FESPA Eurasia 2022 Fuarı süresince fuar katılımcıları ve ziyaretçilerinin oylamalarıyla belirlenecek, bunun yanı sıra oylamaya katılanlar da ödül kazanacak.

Yarışmaya katılmak veya daha fazla bilgi almak için Siteye Git butonuna tıklayabilirsiniz.

TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ

Ünlü İtalyan baskı uzmanı Angelo Barzaghi canlı serigraf baskı uygulamaları yaparak en yeni T-shirt baskı teknikleriyle ilgili bilgiler sunacak ve ziyaretçilere kendi T-shirtlerini basma deneyimi yaşatacak.

ENDÜSTRİYEL BASKI ATÖLYESİ

ARED tarafından düzenlenen Endüstriyel Reklam Uygulama Alanı’nda, 3 boyutlu CNC çalışmaları, neon ve LED tabela üretimi gibi hem geleneksel hem de modern endüstriyel reklam uygulama teknikleri sergilenecek.