• FESPA EURASIA FUARI KİMLERE YÖNELİK?

  FESPA Eurasia 2021, serigrafi, dijital, tekstil baskı ve endüstriyel reklam sektörlerindeki kişiler ve şirketler için iş, ağ kurma ve kaynak bulma fırsatları sunan bir uluslararası ihtisas fuarıdır. Uluslararası veya yerli bir baskı uzmanı, endüstriyel reklamcı, tasarımcı, baskı ürünleri alıcısı iseniz mutlaka ziyaret etmeniz gereken FESPA Eurasia 2021, 500’ü aşkın markanın en son ürünlerini, uygulamalarını ve yeniliklerini sunmaktadır.

 • FUARA GİRİŞTE HES KODU GÖSTERMEK YETERLİ Mİ?

  Fuara girişte yalnızca Hes Kodu istenecektir.

 • FESPA EURASIA FUARI ÇOCUKLARA UYGUN MU?

  Hayır. FESPA Eurasia 2021, elektrikli yüzden kucaktaki bebekler de dahil olmak üzere 16 yaş altındaki kişilerin fuar alanına girişine izin verilmeyecektir. Ebeveynleri ile fuar alanına gelmiş olan 16 yaş altı kişilerden, organizatörün belirlediği güvenli alanlarda beklemeleri istenecektir.

 • FUARI ZİYARET ETMEK ÜCRETLİ Mİ?

  FESPA Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmek ücretsizdir. Sadece online kayıt yaptırmış olan veya fuar alanında girişteki bankolardan kayıt yaptıracak olan ziyaretçiler fuar alanına kabul edilmektedir.

 • FUAR ALANINA GELDİĞİMDE ARABAMI NEREYE PARK EDEBİLİRİM?

  Ziyaretçilerin arabalarını park edebilecekleri bir otopark mevcuttur. Fakat arabalarıyla gelecek olan ziyaretçilerimizden otopark ücreti alınacaktır.