Fuar bu yıl 9-10 ve 11. salonlarda düzenlenecek!

Avrasya bölgesindeki baskı ve tabela sektörlerinin lider fuarı FESPA Eurasia, her yıl İstanbul’da düzenleniyor. FESPA Eurasia, 500’den fazla markayı 10.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

FESPA Eurasia hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara tanıtım dosyasından ulaşabilirsiniz. Fuarda geniş format dijital baskı, serigrafi, tekstil baskı, giysi dekorasyonu, araç kaplama, 3D baskı, promosyon, LED, tabela teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımlarını tek çatı altında bulabilirsiniz.

11-14 Eylül 2024 tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi-IFM’de gerçekleşecek olan FESPA Eurasia, katılımcı ve ziyaretçilerini son teknolojilerle tanıştırmak, onların ağlarını genişletmek için en yeni ürün ve hizmetleri sunmaya hazırlanıyor.

FESPA Eurasia, sektörde 55 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan, üyeleri serigrafi, dijital ve tekstil baskıcılarından oluşan federasyon FESPA ve açıkhava ve endüstriyel reklamcılık sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED) ortaklığında düzenleniyor. Böylece FESPA’nın global ağı ve ARED’in yerel gücü sizler için FESPA Eurasia’da birleşiyor!

2024 Yılında Beklentilerimiz

 • Kaç katılımcı bekliyoruz?

  200 firma

 • Kaç ziyaretçi bekliyoruz?

  20.000

 • Yurtdışından kaç ziyaretçi bekliyoruz?

  3.000

 • Fuarımız kaç m2’de düzenlenecek?

  25.000 m2